Ürün Kullanımında Püf Noktalar !

Agiva Soft olarak siz değerli müşterilerimiz hassas cildine uygun ürettiğimiz ürünlerin uygulamalı püf noktalarını ve daha fazla pratik bilgiyi bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Devamı ...

Hayata Dair Ne Varsa ...

2004 yılından bu yana faaliyette olan Agiva Soft bir marka ve geniş ürün portföyü ile bebek, genç, yaşlı, kadın, erkek kısaca toplumun tüm kesimlerine hitap eden dünyadaki ve ülkemizdeki ender kozmetik ve kişisel bakım markalarından biridir.

Devamı ...

Agiva Soft Olive Oil !

Cilde ve saça inanılmaz güzellik katar. Kuru cildi canlandırır, kırışıklıkları azaltır. Zeytinyağı cildi yumuşatır ve esnek, pürüzsüz bir görünüm verir. Agiva soft Zeytinyağı içeriğiyle sizi yep yeni bir cilde kavuşturacak. Doğallığı tamamıyla yaşayacaksınız.

Devamı ...

 

Kalitemizi Belgeledik

 

Basında Biz

Sektörümüzde 9. yılımızı doldurmanın vermiş olduğu güveni ve kaliteyi birde yayın basın organlarından öğrenelim. Devamı ..

Hayata Dair Ne Varsa...

Bizim İçin Değerlisiniz !

Birbirinden kaliteli ve profesyonel AGİVA Soft ürünlerini size daha hoş ve daha sağlıklı bir görünüm vermek için önemle üretiyoruz.

AGİVA Soft Olarak Biz ...

   Değişen global dünya ekonomisine ayak uydurarak, yatırımlarını ve ticari adımlarını doğru yönde atmaktadır.  Müşteri odaklı bir çalışma politikası yürüterek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Bundan sonrada ticari ataklarını ve stratejik yatırımlarını aksatmadan devam edecek firmamız yerli sermayenin  gururu olmaya devam edecektir.